DOSTAWA, ZWROTY I REKLAMACJE

 • Wszystkie nasze paczki na terenie Polski dostarczane są przez firmę kurierską DHL
 • Koszty przesyłki kurierskiej DHL przy przedpłacie na konto - 15 zł
 • Koszty przesyłki kurierskiej DHL pobraniowej  - 18 zł
 • W przypadku przedpłaty proszę wykonać przelew na konto deskorolka.com
 • Koszt przesyłki doliczymy do Twojego zamówienia.
 • Zamówienia powyżej wartości 150zł - przesyłka GRATIS!
 • Każda przesyłka jest ubezpieczona i dociera pod wskazany adres zwykle w drugi dzień po wysłaniu jej z magazynu.
 • Wszelkie wątpliwości prosimy kierować pod adres sklep@uniformdistr.com
 • UWAGA! Zwroty, wymiany oraz reklamacje dokonywane są wyłącznie na podstawie oryginalnego paragonu. 
 • WYMIANA Klient ma prawo wymienić dany produkt na inny rozmiar lub model w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.Wraz z towarem należy odesłać wydrukowany i wypełniony "Formularz wymiany towaru / odstąpienia od umowy". – wydrukuj z zakładki  FORMULARZ WYMIANY TOWARU/ODSTĄPIENIA OD UMOWYlub pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz podanym powodem wymiany.Koszty wysyłki zwracanego produktu do DESKOROLKA.COM  ponosi Klient. Koszty ponownej wysyłki do Klienta ponosi DESKOROLKA.COM  jeśli wartość zamówienia przekracza 150 zł.Prosimy wcześniej sprawdzić dostępność żądanego produktu w naszym sklepie oraz zarezerwowanie jego. Wystarczy złożyć zamówienie na dany towar, a w komentarzu dopisać "Zamówienie na wymianę - nr poprzedniego zamówienia: XXXXX". To znacznie przyśpieszy realizację wymiany.
 • ZWROT TOWARU Klient ma prawo zwrócić zakupiony towar, nie podając przyczyny, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki.Wraz z towarem należy odesłać wydrukowany i wypełniony "Formularz wymiany towaru / odstąpienia od umowy". - wydrukuj z zakładki FORMULARZ WYMIANY TOWARU/ODSTĄPIENIA OD UMOWY lub pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz numer konta, na które mają zostać przelane zwrócone pieniądze.Przelew na konto to jedyna możliwa forma zwrotu pieniędzy.W przypadku, gdy do zakupionego towaru dodawany był inny produkt gratis lub po obniżonej cenie (w ramach specjalnych promocji), należy odesłać go wraz ze zwracanym towarem.Zwracany towar klient odsyła na własny koszt.
 • REKLAMACJEW sklepie DESKOROLKA.COM  oferujemy tylko oryginalne produkty najwyższej jakości renomowanych firm. Zaopatrujemy nasz sklep wyłącznie u certyfikowanych producentów lub autoryzowanych dystrybutorów. Sprzedajemy artykuły fabrycznie nowe, w oryginalnych opakowaniach.Każdy zakupiony w DESKOROLKA.COM  produkt można reklamować z tytułu rękojmi lub z tytułu gwarancji przez okres 2 lat od daty otrzymania produktu przez Konsumenta.Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe z winy użytkownika w wyniku niezgodnej z instrukcją obsługi i konserwacji oraz usterki wynikłe wskutek złego przechowywania, urazów mechanicznych i wypadków losowych.W przypadku nieuzasadnionej reklamacji towar odsyłany jest na koszt klienta. Jeżeli klient nie odbierze odrzuconej reklamacji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji towar zostanie zutylizowany. Jeżeli reklamacja jest uznana, DESKOROLKA.COM pokrywa koszty transportu.Wraz z towarem należy odesłać pisemne oświadczenie z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numerem zamówienia oraz dokładnym opisem wady.Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni od chwili otrzymania przesyłki zwrotnej od Klienta. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email jaki podał podczas składnia zamówienia lub telefonicznie na numer jaki podał podczas składania zamówienia. 

Obsługa sklepu Deskorolka.com życzy miłego dnia!

 

pixel